20:13   26 10 2020, понеділок

Коронавірус

Музей історії школи

Музей історії школи є тим осередком, з якого починається «входження» майбутніх учнів в історію нашої школи, тому, що там відбувається прийом учнів у перший клас.

Рада музею долучає до роботи учнів старших класів. Проведення екскурсій учнями старших класів – непогана школа спілкування з учнями молодших класів, гостями школи, вчителями з різних регіонів країни, іноземними гостями.

У 2008 році в стінах музею проходила зустріч старшокласників з Президентом США Джорджем Бушем.

Музей продовжує роботу по зібранню матеріалів для поповнення експозиції.

Учні школи навідують вчителів, які не можуть прийти до школи. Рада музею долучає до цього також і батьків.

На протязі восьми років наші випускники надають спонсорську допомогу вчителям, які вже не працюють в школі за віком або через хвороби.

перехід до фотогалереї музею >>>

Презентація про музей школи