5:34   01 02 2023, середа

Пригоди у новорічну ніч...

Захід "Пригоди у новорічну ніч" для учнів 9-11 класів став останнім аккордом на завершення новорічних свят.

Директор школи Денисенко Віктор Юрійович привітав учнів 10 -х та 11-х класів, які брали участь у номінації "Учень року".
Переможницею у номінації серед учнів 10-х класів стала Бугрій Дар'я, учениця 10-А класу.
Серед учнів 11-х класів переможницями стали Вареник Дарина, учениця 11-А класу та Ємець Надія, учениця 11-Б класу1, які набрали однакову кількість балів. Вітаємо дівчат!

Також директор школи привітав переможців економічної гри "MESE": збірну команду 10-х класів Авдєєнко Михайла (10-А клас) та Юрковського Артема (10 - Б клас), учениць 10 - Б класу Мельник Ганну та Сетенко Єлизавету, ученицею 10-А класу Бугрій Дар'ю. Учнів 11-А класу Нерсесяна Левона та Цатуряна Юрія.

Вчитель фізичної культури Косточкін Анатолій Васильович нагородив кращих гравців чемпіоната школи з футболу: варатаря Карриєва Маррата (11-Б клас), бамбардира Нахлупіна Віталія (10-Б клас) та захисника Юрковського Артема (10-Б клас).
Також визначено і нагороджено переможців кубка шкільної ліги з футболу, команду учнів 10-А класу.
Вітаємо!
А потім розпочався вступ учнів 9-11 класів. Дружня атмосфера, веселий настрій, відчуття драйву виступаючих учнів та підтримка вчителів та батьків зробили виступ святковим та радісним!
Дякуємо всім учням та вчителям школи , які готували свято!

Фотогалерея події