19:54   26 06 2022, неділя

Фотогалерея

Стогодні, 16 лютого, за указом Президента України оголошено Днем єднання. У цей день вся Україна консолідується, щоб стати сильною , єдиною, вільною! Цього дня в школі було проведено інформаційно- тематичну радіолінійку для учнів 1-11 класів. Урочисте виконання Гімну України емоційно об’єднало всю шкільну спільноту! Учні 5-6 класів долучилися до створення стенду «Україна єдина!», Учні молодших класів переглянули відеоролик «Моя вільна держава», відбулися тематичні години спілкування для учнів 7-11 класів. Єднаймося, бо ми того варті!

Світо наближається!
Останні навчальні дні в школі перед зимовими канікулами сповнені святкового настрою прийдешніх свят!
Це фотосессііі біля шкільної ялинки, довгоочікувана гра у Тайного Санту, святкові класні години, яскраві творчі проекти , веселі новорічні квести!

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» в школi № 57 проведені інтерактивні заняття « Конфлікт і я» для 5-11 класів за участі шкільних поліцейських Шевченківського району Оніщук С. М. , Бурковською Р. В. та соціального педагога школи Карпілянської З.Ф. ; анкетування щодо профілактики та виявлення негативних явищ у шкільному середовищі ; конкурс малюнків «Мій світ без насильства», «Моя долонька проти булінгу».
«Про запобігання та протидію насильству в Інтернет мережі» відбулися
інтерактивні заняття:
« Безпека та безпечний простір»,«Я за світ без насильства» за участі членів Ради старшокласників , заступника директора з ВР Антонюк Г. Е. та шкільного психолога Ларiної Т.О.

В рамках Олімпійського тижня, присвяченому Дню фізичної культури і спорту в Україні, вчителі фізичної культури нашої школи провели «Олімпійські уроки». Відбулися загальношкільні змагання під назвою "Олімпійські надії" у легкоатлетичних естафетах, естафетах з елементами футболу, баскетболу. Учні 5-х, 10-х класів змагалися в ігрових видах спорту з футболу та баскетболу. Для старшокласників відбулися товариські зустрічі з волейболу. Заходи спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя та формуванню командної роботи.
Дякуємо Косточкіну А.В., Полтавченко А.В., Пучкіну А.О., Шикіній Ю. В. за активну участь у загально шкільному заході
" Олімпійські уроки " у форматі Олімпійський тижня!

14 жовтня відзначається День захисника та захисниць України і велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. За цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова.
Здобувачі освіти 1-11 класів ЗЗСО 57 готуються до свята Покрови.
Нащадки козаків знайомляться з символами ЩАСТЯ, РАДОСТІ, УСПІХУ, ДОБРОБУТУ козаків: Підкова, дерево Життя, птаха Щастя. Творчо трансформують і привносять їх зміст в своє особисте життя.